با رشد روز افزون ساختمان ‌سازی در کلان شهرها این صنعت در رده مهمترین صنایع کشور قرار دارد . با گسترش این امر شرکت های ساختمانی نیاز خود را برای ورود به فضای اینترنت بیش از پیش احساس می نمایند . بهترین روشی که یک شرکت معماری و ساختمانی می تواند کارها و پروژه های خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهد طراحی سایت ساختمانی به صورت حرفه ای و متناسب با نوع فعالیتش می باشد . در واقع از طریق طراحی سایت و راه اندازی وب سایت می ‌توانند به معرفی شرکت خود و فعالیت های انجام شده در آن را قرار دهند . در این میان طراحی این سایت ها و طریق نمایش پروژه ها ، فعالیت ها و خدمات به طور جذاب و کاربر پسند بسیار مهم است که در این زمینه شرکت طراحی وب سایت برتر رایانه شما را یاری خواهد نمود .

 

ایجاد طراحی سایت ساختمانی در برتر رایانه

شرکت طراحی سایت برتر رایانه با توجه به سابقه و تخصصی که در زمینه انجام طراحی سایت ها مختلف دارد به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی شما را در زمینه ایجاد یک وبسایت کاملاً حرفه ای شامل طراحی سایت مصالح ساختمانی ، طراحی سایت شرکت عمرانی و هر آنچه که به استاندارد های شما نزدیک باشد یاری می نماید . طراحی سایت ساختمانی معمولاً در زمینه معرفی پروژه های ساختمانی ، فروشگاه های مصالح ساختمانی ، تأسیسات و تجهیزات ساختمانی ، بانک اطلاعات املاک و سایت نیازمندی های املاک می باشد که همگی مرتبط با وب سایت ساختمانی می باشد و در صورتی که در زمینه موارد بالا فعالیت می نمایید شما را برای موفقیت در فضای اینترنت و دیده شدن در بالاترین نتایج موتورهای جستجو کمک خواهیم نمود  . برتر رایانه گرافیک و ظاهر سایت شما را مانند نمای زیبای یک خانه طراحی و اجرا می نماید و با معرفی آن به گوگل رقبا را از حضور وبسایت شما در اینترنت مطلع می نماید . در صورتی که به دنبال قیمت های مناسب برای طراحی سایت ارزان هستید شرکت برتر رایانه به شما کمک خواهد کرد ؛ مدیران شرکت های ساختمانی ، پیمانکاران و متصدیان مصالح ساختمانی می توانند جهت مشاوره برای راه اندازی وب سایت و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان برتر رایانه تماس حاصل نمایند .

 

طراحی سایت ساختمانی-شرکت طراحی سایت برتر رایانه

 

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما با شماره
تماس بگیرید.

 

پارامترهای مهم در طراحی سایت ساختمانی

جهت ارائه یک سایت ساختمانی کاربر پسند باید به پارامترهای قرار گرفته در وب سایت توجه بسیاری نمایید . در زیر شما را با برخی از این پارامتر ها مهم در طراحی سایت ساختمانی آشنا خواهیم نمود .

معرفی

مهمترین مشخصه سایت ساختمانی قسمت معرفی شرکت می باشد . در این قسمت شما باید امکانات تخصصی مناسبی جهت معرفی پروژه ها ، طرح ها ، نمونه کار ها و دیگر سوابق کاری مثلاً برخی اطلاعات در رابطه با شرکت ساختمانی خود پیشینه فعالیت ها را قرار دهید . این اطلاعات در قسمت تاریخچه یا درباره با ما قرار می گیرد . در واقع با ارائه اطلاعات کافی در رابطه با موارد بالا کاربران و بازدیدکنندگان بهتر می تواند شما را به دیگران معرفی نمایند .

گالری عکس

قرار دادن تصاویر یا داشتن یک گالری عکس در وب سایت تان برای آن دسته از کاربرانی که که وقت زیادی برای خواندن اطلاعات و مطالب شما ندارند بسیار مناسب است.  می توانید در این گالری مجموعه ای از فعالیت ها و پروژه های خود را قرار دهید تا مشتریان با روش و سبک کاری شما آشنا شوند . در واقع نمونه کارها و تصویر کشیدن آن باعث اعتماد و اطمینان بیشتر مشتری نسبت به شرکت ساختمانی شما شده و باعث می شود تا افرادی که برای اولین بار با شرکت تان آشنا می‌شوند از شرکت شما برای انجام پروژه هایشان استفاده نمایند .

سئو

هدف از بهینه سازی و سئو سایت بازدید و ورود کاربران با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن وب سایت شما می باشد . در واقع شما باید در این زمینه تلاش بسیاری نمایید تا هنگامی که کاربران کلمه مربوط به موضوع ساختمانی را جستجو می کنند سایت شما به عنوان سایت های موجود در صفحه اول گوگل بالا بیاید . با بازدید بیشتر کاربر مشتری ها و قراردادهای کاری شما افزایش خواهد یافت  . برتر رایانه و تیم متخصص و حرفه ای آن در زمینه سئو سایت شما را در قسمت رتبه های برتر گوگل نشان خواهند داد .

امکانات ویژه

برخی از امکانات ویژه مثل مشاوره آنلاین نیز تواند از پارامترهای مهم برای انتخاب سایت شما توسط کاربران باشد . در مشاوره آنلاین میتوانید به سوالات افراد در زمینه ساختمان و پروژه مورد نظرشان برای اجرا کمک نمایید . این مشاوره می تواند به دو صورت انجام گیرد در حالت اول مشاوره به صورت رایگان بوده که اغلب پرسش و پاسخ های متداول را در بر خواهد داشت . اما در حالت دوم مشاوره‌ ای است که می‌ توانید در قبال آن مبلغی دریافت نمایید ، اینگونه مشاوره‌ها عموماً به صورت حضوری انجام می گیرد . تیم برتر رایانه می تواند با ایجاد پنلی تخصصی در سایت شما امکان مشاوره آنلاین تخصصی را به شما بدهد به گونه‌ ای که در صورت تخصصی بودن سوالات شخصی بتوانید مبالغ مختلفی را دریافت کنید . در واقع این بخش می ‌تواند به عنوان جذاب ترین بخش سایت ساختمانی شما به حساب بیاید زیرا خیلی از بازدید کنندگان پیش از عقد قرارداد با شرکت شما سؤالات متعددی دارند که با ایجاد چنین بخشی می توانید قبل از هر اقدامی به سؤالاتشان جواب داده و در نهایت آن ها را به عقد قرارداد با شرکت ترغیب نمایید .

 

بیشتر بخوانید: طراحی سایت در ارومیه

 

جمع بندی  طراحی سایت ساختمانی

بی ‌شک با طراحی وب سایت ساختمانی کاملاً حرفه ای و اختصاصی توسط تیم برتر رایانه سایت شما به متمایز ترین سایت ساختمانی و فروش تجهیزات در سطح اینترنت تبدیل خواهد شد . در واقع اکثر سایت های ساختمانی شناخته شده تنها به دلیل داشتن امکانات مختلف که در بالا به آن به طور کامل اشاره نمودیم در نتایج برتر گوگل جای گرفته و شناخته شده‌اند . طراحان و مختصصان ما قادرند سایت درخواستی شما را با استفاده از بهترین و جدیدترین تکنیک های روز روز ایجاد نمایند و موجب شناخته شدن شما در عرصه مورد نظرتان شوند . بنابراین چنانچه تمایل به یک تجربه فوق العاده جهت شناساندن خود به کاربران در زمینه ساختمانی دارید و از رقبای خود جلو بزنید می ‌توانید از بسته ها و تعرفه های ما دیدن نموده و از طریق تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید . برتر رایانه در هر زمان و شرایطی از راه اندازی وب سایت تا خدمات و پشتیبانی پس از آن و ارائه سئو اصولی در کنار شما خواهد بود و این تضمین را به شما می دهد تا بهترین شرایط را جهت جذب و جلب به بازدید کنندگان برای تان فراهم آورد .