اگر بخواهید در هر زمینه ای فعالیتی داشته باشید برای موفقیت در آن حوزه باید یک وب سایت برای خود ایجاد کنید تا از این طریق کسب و کارتان رشد و رونق پیدا کند. در واقع وب سایت هیچ گونه محدودیتی برای ما ندارد و هر سایت در هر زمینه ای قابلیت راه اندازی شدن را داراست. از وب سایت های خبری گرفته تا هرکس برای ثبت سفارشات خود وبسایت می زند، هر یک به نوعی برای گسترش فعالیت خود حتماً به ایجاد آن نیاز دارند. در حوزه های مختلف فعالیت های آموزشی و تدریسی نیز از این امر مستثنا نمی باشد و حتی اگر شما یک معلم باشید یا یک مجموعه آموزشی داشته باشید باید یک وب سایت آموزشگاهی برای خودتان راه اندازی نمایید. علت و ایجاد داشتن وب سایت در حوزه آموزش و تدریس چیست؟ در این مقاله از سایت برتر می خواهیم در رابطه با این مورد صحبت نماییم با ما همراه باشید.

 

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما با شماره
تماس بگیرید.

آشنایی با وب سایت آموزشگاهی

پیش از آنکه به دنبال علل طراحی وب سایت آموزشگاهی برویم بهتر است در رابطه با اینکه وب سایت آموزشگاهی چیست و چه تأثیراتی دارد صحبت نماییم. در واقع در دنیای مدرن و امروزی کوچکترین مسائل نیز با تکنولوژی گره خورده و بحث آموزش نیز به طور جدی با این مسئله درگیر می باشد.

به گونه ای که شما نمی توانید آموزش پیشرفته را بدون هیچگونه امکاناتی به روز نگه دارید که همین امر موجب پیدایش بستری به نام سایت آموزشگاهی شده که مسیر آموزش پیشرفته را برای تان هموار خواهد نمود.

عمده مطالب این وب سایت ها همانگونه که از نامشان پیداست فعالیت‌های آموزشی و درسی می باشد. از مدارس و کنکور گرفته تا اخذ مدارک زبان های خارجه و دانشگاه ها.

پس اگر کسب و کاری را در زمینه آموزش اداره می کنید حتماً به داشتن یک وب سایت در زمینه آموزش گاهی حرفه ای احتیاج خواهید داشت.

معمولاً در این وب سایت ها افرادی که به آموزش در آن زمینه علاقه مند هستند با یک سرچ کوچک در گوگل با وب سایت تان آشنا می شوند و می تواند با داشتن یک حساب کاربری و ثبت نام با دوره ها، شهریه و غیره آشنا و بتوانند به صورت غیر حضوری و اینترنتی کارهای مربوط به ثبت نام و عضویت در آموزشگاه را انجام دهند.

ضرورت داشتن وب سایت آموزشگاهی چیست؟

 

امکانات موجود در وب سایت آموزشگاهی

با توجه به نمونه موردی که در بالا به آن پرداختیم وب سایت های آموزشگاهی دارای یک سری ویژگی های خاص و متمایز می باشد و مهمترین چیزی که این وبسایت را از دیگران برتر می دارد یکپارچگی آن سیستم مدیریت یادگیری یا همان مدل است.

در واقع شما با داشتن یک وب سایت وردپرس به یک سامانه آموزشی تحت عنوان مدل متصل شده به روش کلی واحد به کاربران خدمات می دهید می‌ توانید از طریق افزونه فروشگاهی ووکامرس دوره های خود را برای فروش بگذارید و پس از اینکه کاربران در آن ثبت نام نموده اند به راحتی در مدل نیز ثبت نام و آزمون ها و دوره های تان شرکت نمایند.

علاوه بر این برای ایجاد یک مدرسه آنلاین کامل می توانید نرم افزارهای کلاس مجازی نظیر دو پانترا به مودم وصل نموده تا جلسات اینترنتی شما در آن برگزار شود.

از طریق این عمل کلیه امکانات تان از طریق وب سایت خواهد گذشت پس به این راحتی می توانید کلاس های مجازی خود را با وبسایت دنبال کنید.

بسیاری از آموزشگاه ها نیز در شرایطی کرونایی که بسیاری از کسب و کارها را درگیر نمود و باعث غیرحضوری شدن مدارس و دیگر آموزشگاه های علمی پژوهشی گردید داشتن وبسایت آموزشی و آموزشگاهی بیش از پیش شد.

ضرورت داشتن وب سایت آموزشگاهی چیست؟

شاید %LS����